Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Lazer ve ışık sistemleri , radyo frekansları, ses dalgaları ve vakum gibi teknolojilerin yardımıyla bölgesel inceleme tedavileri yapılır.  Belirli bölgelerdeki yağların yakılması ve gözle görünür bir inceleme sağlanması için farklı cihazlar ve teknikler kullanılır. Yağ hücrelerinin kalıcı olarak yok edilmesi ve vücudun şekillendirilmesi için birkaç teknolojinin birlikte uygulandığı cihazlar ile başaralı şekilde inceleme sağlanabilir.

Özelikle bel,kalça gibi oturmuş yağlar nedeniyle  incelmeyen bölgelere etkili bölgesel zayıflama tedavileri uygulanır. Bu şekildeki incelme tedavileri cerrahi olmayan özel cihazlarla yağları yakmak ve vücudu sıkıştırmak için uygulanan tedavilerdir. Kavitasyon, soğuk lipoliz, UltraShape ve lipocel gibi yöntemler en çok tercih edilen yöntemler arasındadır. 

Yöntemin belirlenmesi bölgesel yağlanmanın durumuna bağlıdır. Her vücut tipi ve bölgesel yağlanma  durumu farklı olacağından uygulanacak yöntem de farklı olacaktır. Bölgesel incelme yöntemleriyle kalıcı bölgesel incelme sağlamak mümkündür. Vücudun yağ biriken bölgesine en uygun yöntemle tedavi uygulandığında sonuçlar oldukça etkileyici olur.