Hakkımızda

Hakkımızda

Bir estetik ve güzellik merkezinin tek bir konuda uzman olmasını değil, müşterilerine çeşitli alternatifler sunabilmesi gerektiğini düşündüğümüzden, tüm alanlarında profesyonel, güler yüzlü, kaliteli, steril ve temiz koşullarda hizmet veren, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan uzman kadromuzu oluşturduk.

Tda Luxury Güzellik Merkezi Ailesi olarak, bizlere gelen tüm müşterilerimizin kendisini evinde hissetmeleri için gerekli olan tüm konforu düşünüyoruz. Hizmet, müşteri memnuniyeti, sağlık, hijyen ve teknolojik ekipmanlarıyla Tda Luxury Güzellik Merkezini maksimuma ulaştırmayı ilke edindik.

İlk günkü heyecanımızla, her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yolumuza devam ediyor, müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutup onların da referans oldukları yeni müşterilerimize aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yolumuza devam ediyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak ya da Tda Luxury Güzellik Merkezi olarak ailemizin bir üyesi olmak isterseniz biz hep buradayız.